Resultat 2002 Rogaland

Resultater 2002

Norsk Belgisk Fårehund Klubb, Stavanger 27/04-2002

Groenendael

7 + 5 - Dommer: Pollet, Agnes

Ockmonix Jessi James (g)

1.AUK 1.AUKK HP

Woodshine's Idole In Black Uzo (g)

1.AK 2.VK CK 3.BHK

Shirocky's Basco Bazooka (g)

1.AK 4.VK

Fakaiser's Xamour D' Xarek (g)

1.AK 1.VK CERT 2.BHK

Fakaiser's U' Nick D' Urion (g)

1.AK 3.VK CK 4.BHK

A New Emil Av Siwieto (g)

1.CHK CK 1.BHK BIR

Canis Kalis Atlas (g)

2.CHK CK 5.BHK

Canis Kalis Atlas (g)

2.CHK CK 5.BHK

Fakaiser's Altesse (g)

1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 2.BTK

Fakaiser's Xara D' Xante (g)

1.AK 3.VK CK 4.BTK

Fakaiser's Udine D' Uvotte (g)

1.AK 2.VK CK 3.BTK

Rainbows End's Great Garlic Girl (g)

2.CHK CK 5.BTK

Black Hawkwind's Onatop (g)

1.CHK CK 1.BTK BIM

Tervueren

16 + 15 - Dommer: Pollet, Agnes

Chatojo's Gringo O' Arapaho (t)

1.JK 3.JKK HP 3.VK CK

Woodshine's Ziggy Stardust (t)

1.JK

V-Astrakan Fravita Solo (t)

1.JK

Chevy's Farazippo

1.JK 5.JKK

V-Jonagored Budy Archetype (t)

1.JK 4.JKK HP 4.VK CK

Chevy's Fargas

1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 2.BHK

Terv-Gården's Mamalu-B Cezar

4.JK

Chevy's Farley

1.JK 2.JKK HP 2.VK CK 5.BHK

Rainbows End's Some Fighter (t)

1.AUK 1.AUKK

Shirocky's Colargol Le Colore (t)

1.AK 5.VK

Fakaiser's Vici D' Viking (t)

1.AK

Kiosan's Chiabos (t)

1.AK

Chatojo's Emil O' Mohawk (t)

2.CHK CK 3.BHK

Chevy's Eyzer (t)

4.CHK CK

Chevy's Djiengis (t)

1.CHK CK 1.BHK BIR

Aboucher's Birk De Keno (t)

3.CHK CK 4.BHK

V-Aroma Fravita Fanta (t)

1.JK 2.JKK HP 4.VK CK 5.BTK

Fåreelgen's Bianca (t)

1.JK

V-Discovery Aluette Nefertiti (t)

1.JK 4.JKK

Terv-Gården's Mamalu-B Tiril

1.JK 5.JKK

Fakaiser's Brennie (t)

1.JK 3.JKK HP 5.VK CK

Terv-Gården's Mamalu-B Djinni

1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 2.BTK

Rainbows End's Sensa Madonna (t)

1.AUK 2.AUKK

Rainbows End's Rosie (t)

1.AUK 1.AUKK

Chatojo's Daphne O' Cherokee (t)

1.AK 3.VK CK 4.BTK

Aboucher's Bonita De Keno (t)

1.AK 2.VK CK 3.BTK

Certavias Brenna (t)

1.AK

Rainbows End's Dream Girl 10 (t)

1.AK

Woodshine's Dolce Vita (t)

1.AK

Chevy's Djinga (t)

1.CHK CK 1.BTK BIM

Terv-Gården's Mamalu-A Didi (t)

2.CHK CK

Malinois

1 + 1 - Dommer: Pollet, Agnes

Orvar A Av Nangijala (m)

1.CHK CK 1.BHK BIR

Orvar A Av Nangijala (m)

1.AK 1.VET CK

Løkkegården's Inya (m)

1.AK 1.VK CERT 1.BTK BIM

Løkkegården's Inya (m)

1.AK 1.VET CK

Laekenois

0 + 1 - Dommer: Pollet, Agnes

Lez-Li's Little Girl (l)

1.AUK 1.AUKK HP 1.VK