Resultat 2002 Østfold

Resultater 2002

Norsk Belgisk Fårehund Klubb, Østfold 31/08-2002

Groenendael

12 + 7 - Dommer: Vermeiren, Myriam

Black Sheilah's Faro V Onslaw (g)

2.JK

Sheerena's Ozzie Riki (g)

2.JK

Fakaiser's Xamour D' Xarek (g)

1.AK 1.VK CERT 2.BHK

Xi Phoenix Am Av Nangijala

2.AK

Zeta Phoenix Ag Av Nangijala (g)

1.AK 4.VK

Chac Mool's Black Tajo (g)

1.AK 2.VK CK 3.BHK

Cæsar Av Siwieto

1.AK 3.VK

A New Emil Av Siwieto (g)

1.CHK CK 1.BHK BIR

Canis Kalis Atlas (g)

4.CHK

Delta Phoenix Ag Av Nangijala (g)

5.CHK

Beta Phoenix Ag Av Nangijala (g)

3.CHK CK 5.BHK

Leonardo Davinci Ai Av Nangijala (g

2.CHK CK 4.BHK

Canis Kalis Atlas (g)

1.AK 1.VET HP

Woodshine's Kon-Tiki (g)

1.JK 2.JKK

Black Sheilah's Filla V Onslaw (g)

2.JK

Woodshine's Kybele (g)

1.JK 1.JKK HP 2.VK CK 3.BTK

Clarence Av Siwieto (g)

1.AK 3.VK CK 4.BTK

Fakaiser's Udine D' Uvotte (g)

1.AK 1.VK CERT 1.BTK BIM

Vanistica Crazy Dancer (g)

2.CHK

Ockmonix Hiawatha (g)

1.CHK CK 2.BTK

Vanistica Crazy Dancer (g)

1.AK 1.VET HP

Tervueren

16 + 18 - Dommer: Vermeiren, Myriam

Imagecopy Kjekt Å Ha Øs (t)

0.JK

Swan De La Prairie De La Sommerau(t

1.JK 1.JKK HP 5.VK CK

Chevy's Fargas

1.JK 2.JKK

Vestertorp's Mont Belmar (t)

2.JK

Hexen House Halftroll

1.AK 1.VK CERT 2.BHK

Kiosan's Eteokles (t)

1.AK 2.VK CK 3.BHK

Segerforsens Dragan

2.AK

Tenterv's Chakar Charlie (t)

1.AK

Rainbows End's Summer Love (t)

1.AK 4.VET

Corello's Emberiza Scoeniclus (t)

1.CHK CK 1.BHK BIM

Vestertorp's Vivaldi

1.AK 3.VK CK 5.BHK

Kiosan's Chiabos (t)

1.AK

Vestertorp's Valentino

1.CHK CK 1.BHK BIM

Chevy's Djiengis (t)

2.CHK

Aboucher's Birk De Keno (t)

3.AK

Akeron Of Sundown Dancers (t)

1.AK 1.VET CK 4.BHK

Rainbows End's Tina (t)

1.JK 2.JKK

Vestertorp's Mont Batavia (t)

1.JK 1.JKK HP 3.VK CK

Ethernity's Ohmen

2.AUK

Himbi's Corneja

1.AUK 3.AUKK

Rainbows End's Sexy Sensation (t)

1.AUK 2.AUKK HP

Fakaiser's Avila (t)

1.AUK 1.AUKK HP 5.VK CK

Fåreelgen's B-Atilla (t)

1.AUK 4.AUKK

Rainbows End's Rosie (t)

2.AUK

Alpha Phoenix Ag Av Nangijala (t)

1.AK 1.VK CERT 3.BTK

Tenterv's Chami C' Tolin-Tulli (t)

1.AK 2.VK CK 5.BTK

Bästdals Jubla (t)

1.AK

Roxy Music Ad Av Nangijala (t)

2.AK

Woodshine's Fatal Angrophobia (t)

1.AK 4.VK CK

Fresvikbygda's Afrodite (t)

1.CHK CK

Hexen House Morganah (t)

1.AK 2.VET CK 2.BTK

Vestertorp's Zukis-Izabell (t)

1.AK 1.VET CK 1.BTK BIR

Vestertorp's Rebel Montana (t)

1.AK 3.VET CK 4.BTK

Bästdals Jasmina (t)

2.AK

Malinois

4 + 2 - Dommer: Vermeiren, Myriam

Rainbows End's Uno (m)

1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 2.BHK

Grim A Av Nangijala (m)

2.CHK CK 3.BHK

Orvar A Av Nangijala (m)

1.CHK CK 1.BHK BIR

Vestertorp's Sick Sack (m)

3.CHK

Grim A Av Nangijala (m)

1.AK 2.VET CK

Orvar A Av Nangijala (m)

1.AK 1.VET CK

Vestertorp's Sally Super (m)

1.CHK CK 1.BTK BIM

Falkvinden's Utha

2.CHK

Laekenois

0 + 1 - Dommer: Vermeiren, Myriam

Lez-Li's Little Girl (l)

1.AUK 1.AUKK HP 1.VK CERT 1.BTK BIR