Resultat 1997 Juni

Resultater 1997

Norsk Belgisk Fårehund Klubb,

Granåsen 29/06-1997

Groenendael

22 + 29 - Dommer: Wiersma, J.

Fakaiser's Neron D' Noir (g)

1.JK 1.JKK HP 3.VK CK 5.BHK

Black Hawkwind's Leon (g)

2.JK

Fakaiser's Janus De Jouter (g)

1.AUK 1.AUKK HP 4.VK

Rainbows End's Cowboy Falco (g)

2.AUK

Black Shock Amor

2.AK

Oud-Sabbinge Ordo V Mickey (g)

2.AK

Agent Muscha (g)

3.AK

Hurricane Du Pont De La Garonne (g)

2.AK

Groebas Aristo

2.AK

Duke V.'t Belgisch Schoon

1.AK 1.VK CERT 1.BHK BIM

Raflan Brise (g)

1.AK 2.VK CK 2.BHK

Alias Mascha (g)

2.AK

Belgeroon's Aron Rex (g)

2.AK

Nobleman Rampo (g)

2.AK

Sabako's Imre Sir Satan (g)

1.AK 1.VET CK

Sabako's Imre Sir Satan (g)

1.CHK CK 3.BHK

Belgarkojan's Spencer Tracy

2.CHK CK 4.BHK

Falcon Av Vikholmen (g)

5.CHK

Charlie (g)

4.CHK

Woodshine's Amaranthus Caudatus (g)

3.CHK

A Lowly Prinches (g)

2.JK

Oud-Sabbinge Rosi V Samson (g)

2.JK

Black Stayer's Aya Alfa (g)

1.JK 2.JKK

Rainbows End's Godbiten Til Far (g)

1.JK 3.JKK

Eternity's Jasmine

1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 3.BTK

Black Hawkwind's Laqueen (g)

2.JK

Happy Lady Av Vikholmen (g)

2.AUK

Sheerena's Gorgeous Me (g)

1.AUK 1.AUKK

Sheerena's Farah (g)

2.AUK

Halkatla Av Vikholmen (g)

1.AUK 3.AUKK

Sabako's Ø-Joy (g)

2.AUK

Zitybussiness Niwa Hurryable (g)

1.AUK 2.AUKK

Black Hawkwind's H-Vickie (g)

1.AK

Black Hawkwind's Gita (g)

2.AK

Ter-Abyrex Kabango Kigali (g)

2.AK

Ara Misca (g)

2.AK

Ockmonix First Black Fame (g)

4.CHK

Gomma

1.AK 5.VK

Foxhuset's Akita (g)

1.AK 4.VK

Sørter's F-Tanja (g)

1.AK

Amarantes Aya-Naiade

1.AK 3.VK CK

Aria Musca (g)

2.AK

Adria Mosca (g)

2.AK

A-Te-Ell's Madame Hzulu Belgeroon(g

1.AK 2.VK CK 4.BTK

Sheerena's Alissa (g)

1.AK 1.VET CK 5.BTK

Black Hawkwind's H-Vickie (g)

1.AK 2.VET

Sheerena's Exclusive Tanya (g)

2.CHK CK 2.BTK

Sheerena's Alissa (g)

3.CHK CK

Senja Des Terres Bergeres (g)

1.CHK CK 1.BTK BIR

Tervueren

22 + 32 - Dommer: Sutermeister, Verena

Tikkabi's Fillip (t)

1.JK 1.JKK HP 3.VK CK

Rainbows End's Dreamboy Chagan (t)

2.AUK

Hexen House Xcahm

1.AUK 1.AUKK

Bästdals Danny (t)

1.AUK 2.AUKK

Akeron Of Sundown Dancers (t)

1.AK 2.VK CK 4.BHK

Hexen House Orihm

1.CHK CK 1.BHK BIM

Twitwi's K' Grizzmo (t)

1.AK 4.VK CK

Ockmonix El-Chanco (t)

1.AK 5.VK

Rainbows End's Xentric Winner(t)

1.AK

Loviatan Kasakka

2.AK

Now How To Despot

2.AK

Celina Charm (t)

2.AK

Keisargården's Löjtnantshjärta (t)

2.AK

Hexen House Vanille

1.AK 1.VK CERT 3.BHK

Ter-Abyrex Iben Independant (t)

2.AK

Ter-Abyrex Iben Independant (t)

1.AK 1.VET HP

Woodshine's Beau Samurai (t)

2.CHK CK 2.BHK

Ockmonix Activ Atom (t)

5.CHK

Ockmonix Ajack (t)

6.CHK

Joffrey Du Parc Du Montfleury (t)

3.CHK CK 5.BHK

Tervuerenhuset's Rebel Of Mira (t)

6.CHK

Vestertorp's Bettiegrey Kaoz

4.CHK CK

Woodshine's La Fayette (t)

2.JK

Tikkabi's Gyda (t)

1.JK 1.JKK HP

Tikkabi's Funky (t)

1.JK 2.JKK

Farm'o Dog's Tinga (t)

2.JK

Hakino's Inka-Shawondase (t)

1.AUK 4.AUKK

A-Biancadatter Iris (t)

2.AUK

Finca Dellie's Joy Hakino (t)

1.AUK 3.AUKK

Fakaiser's Keema D' Kharite (t)

1.AUK 1.AUKK HP 5.VK CK 4.BTK

Rainbows End's Dream Girl 10 (t)

1.AUK 2.AUKK HP 4.VK CK

Bästdals Denja (t)

1.AUK 5.AUKK

Gracie Grevinne Av Vikholmen (t)

2.AK

Rainbows End's Temptation (t)

2.AK

Finca Dellie's Bonita Chiqua (t)

2.AK

Hexen House Uriane (t)

1.AK

Jekaro's Den Tøffe Ockmonix (t)

1.AK

Hexen House Vildah (t)

1.CHK CK 2.BTK

Reveenka's Hvicky Habanera (t)

1.AK

Tikkabi's Ekita (t)

1.AK

Jarah De La Prairie D L Sommerau (t)

1.AK 3.VK CK

Hexen House Morganah (t)

1.AK 1.VK CERT 1.BTK BIR

Ter-Abyrex E-Celika (t)

1.AK

Jekaro's Dinah Tsarina (t)

1.AK 2.VK CK

Ter-Abyrex Iowa Impal (t)

1.AK 1.VET CK

Ter-Abyrex Lore-Lei (t)

1.AK 2.VET HP

Ter-Abyrex Lore-Lei (t)

5.CHK

Citania's Arja Zerina

4.CHK CK

Vestertorp's Rebel Montana (t)

2.CHK CK 3.BTK

Bettie Av Vikholmen (t)

6.CHK

Ter-Abyrex Which Witch (t)

3.CHK CK 5.BTK

Malinois

8 + 5 - Dommer: Desschans, E

1 + 1

Ourasi De La Casa Du Barry

1.AK 1.VK CERT 1.BHK BIR

Xilly's Playgirl

1.AK 1.VK CERT 1.BTK BIM

Laekenois

0 + 1

Mitzi (l)

1.CHK CK 1.BTK BIR