Resultat 1996 August

Resultater 1996

Norsk Belgisk Fårehund Klubb,

Lillehammer 10/08-1996

Groenendael

28 + 33 - Dommer: Pollet-Vanhekuwe, Mme A.

Sabako's Ømme Vennen Til Mor (g)

1.JK 1.JKK

Sabako's Ø-Talin (g)

1.JK 2.JKK

Rainbows End's Cowboy Falco (g)

1.JK 3.JKK

Taodelavie Des Terres Bergeres (g)

1.JK 4.JKK

Adult Moscha (g)

1.AUK 2.AUKK

Adle Madca (g)

1.AUK 4.AUKK

Jekaro's Black Hårek (g)

1.AUK 3.AUKK

Raflan Brise (g)

1.AUK 1.AUKK HP 1.VK CERT 2.BHK

Sabako's Quatro (g)

2.AK

Belgeroon's Amigo (g)

1.AK 4.VK CK 5.BHK

Oud-Sabbinge Ordo V Mickey (g)

1.AK 2.VK CK 3.BHK

Questenberg Thunderbird (g)

1.AK 3.VK CK 4.BHK

Foxhuset's Arco (g)

1.AK 5.VK

Obsidian's Alexej (g)

1.AK

Black Master's Amazing

1.AK

Canis Kalis Archimedes (g)

1.AK

Kråkeslottet's Amaretto Saronne (g)

1.AK

Black Hawkwind's Biko (g)

CK

Hurry-Berry V't Belgisch Schoon (g)

1.CHK CK 1.BHK BIR

Belgarkojan's Spencer Tracy

4.CHK CK

Sheerena's Eros Even (g)

CK

Dennis (g)

CK

Sabako's Imre Sir Satan (g)

3.CHK CK

Canis Kalis Atlas (g)

CK

Charlie (g)

5.CHK CK

Chac Mool C Av Nangijala (g)

2.CHK CK

Varg

1.AK 2.VET HP

Emmabourne Free Spirit (g)

1.AK 1.VET CK

Sheerena's Fifi Bella (g)

2.JK

Halkatla Av Vikholmen (g)

1.JK

Sheerena's Femme Fatale (g)

1.JK

Sabako's Øyensten (g)

1.JK

Loritja P Av Nangijala (g)

1.JK 3.JKK

Fakaiser's Jaimie De Jovial (g)

1.JK 1.JKK HP

Sabako's Ø-Joy (g)

1.JK 4.JKK

Sabako's Ø-Siana (g)

2.JK

Sabako's Ønskedrømmen (g)

1.JK 2.JKK HP

Sabako's Å-Fiva Petita (g)

2.JK

Sabako's Ø-Gaia (g)

1.JK 5.JKK

Black Hawkwind's Fifi (g)

1.AUK

Vanistica Crazy Dancer (g)

1.AUK 2.AUKK HP 4.VK CK

Ockmonix First Black Fame (g)

1.AUK

Black Hawkwind's Gatha (g)

1.AUK 5.AUKK

Senja Des Terres Bergeres (g)

1.AUK 1.AUKK HP 1.VK CERT 1.BTK BIM

Sabako's Æ-Zoee (g)

1.AUK 4.AUKK

Woodshine's Europa (g)

1.AUK

Fakaiser's Elena De Exquis (g)

1.AUK 3.AUKK HP 5.VK CK

Khatanga H Av Nangijala (g)

2.AK

Talita (g)

1.AK

Sabako's Vezita (g)

2.AK

Canis Kalis Asmira (g)

1.AK

Hakino's Kawa Hell O'a Lady (g)

2.AK

Black Hawkwind's Roxita (g)

1.AK

Gomma

1.AK 2.VK CK 2.BTK

A-Te-Ell's Madame Datcha

1.AK 3.VK CK 3.BTK

Sheerena's Elegant Emma (g)

4.CHK CK

Woodshine's Bonita (g)

2.CHK CK 5.BTK

Sheerena's Exclusive Tanya (g)

1.CHK CK 4.BTK

Sheerena's Alissa (g)

3.CHK CK

Sheerena's Alissa (g)

1.AK 1.VET CK

Black Hawkwind's Mosambique (g)

1.AK 2.VET

Tervueren

39 + 53 - Dommer: Collin, Mme M

Sabako's Gitan (t)

1.JK

Tromaros Hoathead Sheriff (t)

1.JK 4.JKK

Rainbows End's Battle Winner (t)

1.JK

Akeron Of Sundown Dancers (t)

1.JK 1.JKK HP 2.VK CK 3.BHK

Tromaros Huc Heartbreaker (t)

1.JK 5.JKK

Zitybussiness Cerwin Za'vega (t)

1.JK

Rainbows End's Dreamboy Chagan (t)

1.JK 3.JKK

Ali Abu Silver Grey (t)

1.JK

Zitybussiness Denon Za'dalital (t)

1.JK 2.JKK

Sabako's Handsome Scott (t)

1.JK

Red Riot's Another Lamborghini (t)

1.JK

Twitwi's K' Grizzmo (t)

1.AUK 2.AUKK HP 3.VK CK 4.BHK

Hexen House Ughor (t)

1.AUK 1.AUKK HP 1.VK CERT 1.BHK

Ockmonix El-Chanco (t)

1.AUK

Lynx De La Clairiere Aux Louves (t)

1.AUK 4.AUKK

Avak-A' Birk (t)

1.AUK

Fakaiser's Ico De Ironique (t)

1.AUK 3.AUKK

Fakaiser's Gydo De Gentil (t)

1.AUK 5.AUKK

Arrak-A' Buster (t)

1.AUK

Aron (t)

1.AUK

Tromaros Gamesone Greg (t)

1.AUK

Finca Dellie's Fighting Zack (t)

1.AK 5.VK

Fakaiser's Carre Le Caractere (t)

1.AK

Xentric's Maniac Of Samour

1.AK 4.VK

Sabako's Comet Thai (t)

1.AK

Sabako's Cevin (t)

1.AK

Rainbows End's Xtravaganz(t)

1.AK

Joffrey Du Parc Du Montfleury (t)

1.AK

Jasi's Charco Slimy Demon (t)

1.AK

Ter-Abyrex Iben Independant (t)

1.AK

Finca Dellie's Eager Fuego (t)

2.CHK CK 5.BHK

Vestertorp's Belgique Naroche (t)

3.CHK CK

Excellency Chivas Av Vikholmen (t)

5.CHK CK

Xentrics Number One Of Cake (t)

4.CHK CK

Woodshine's Beau Samurai (t)

1.CHK CK 2.BHK

Ter-Abyrex Iben Independant (t)

1.AK 3.VET

Vestertorp's Baico-Broiz (t)

1.AK 2.VET HP

Vestertorp's Benz-Benzon (t)

1.AK 1.VET HP

Woodshine's Chemille (t)

2.JK

Ariel Running Wild (t)

2.JK

Roikie's Fachira O' Kenzo (t)

1.JK 2.JKK HP 7.VK CK

Anastasia Against All Odds (t)

2.JK

Tohalai Van De Hoge Laer

1.JK 4.JKK HP

Rainbows End's Break Every Rule (t)

1.JK

Roikie's Faberge Zenta (t)

1.JK 3.JKK HP

Tromaros Hopeful Nany O' Cassie (t)

1.JK 5.JKK

Woodshine's Calais (t)

2.JK

Angel Flying High (t)

2.JK

Finca Dellie's Joy Hakino (t)

2.JK

Adina Caribbian Blue (t)

3.JK

Tromaros Happy Shiva (t)

1.JK

Tromaros Haughty Hera (t)

2.JK

Hakino's Inka Shila (t)

3.JK

Mahagonny's Magical Mystery (t)

1.JK 1.JKK HP 4.VK CK 5.BTK

Sabako's Golden Sheeba (t)

2.JK

Heimlængsel's A-Kims (t)

1.AUK

Fakaiser's Ginnie De Gracieux (t)

1.AUK 3.AUKK HP

Aria Loch O' Spiggie Kefrika (t)

2.AUK

Tromaros Gemmy Goldie (t)

2.AUK

A-Cherry (t)

1.AUK

Hexen House Vildah (t)

1.AUK 1.AUKK HP 1.VK CERT 1.BTK BIR

Hexen House Uriane

1.AUK 4.AUKK HP

Jarah De La Prairie D L Sommerau (t)

1.AUK 2.AUKK HP 6.VK CK

Finca Dellie's Iresistible Sandy (t)

2.AUK

Lady Frøya (t)

1.AUK 5.AUKK

Gracie Grevinne Av Vikholmen (t)

2.AUK

Woodshine's Myrica Gale (t)

1.AK

Roikie's D'amore Zorba (t)

1.AK

Roikie's Chinelli Bianca (t)

1.AK

Joconde Du Bois Du Tot (t)

1.AK 2.VK CK 2.BTK

Xentric's Nicle N'dimes Og Cake

1.AK

Woodshine's Beau Fatal (t)

1.AK 8.VK CK

Dancimera's Freidige B-Tanja (t)

2.AK

Dancimera's Freidige Bekita (t)

2.AK

Finca Dellie's Gracieuse Cheyenne(t)

1.AK 5.VK CK

Citania's Arja Zerina

1.AK

Ockmonix Demi Design (t)

2.AK

Jekaro's Den Tøffe Ockmonix (t)

2.AK

Mahagonny's Kisses Of Fire

1.AK

Reveenka's Caramba Cucaracha (t)

2.AK

Ter-Abyrex Hipp Hippy Hurra (t)

2.AK

Exquisite Cherie Av Vikholmen (t)

2.AK

Hexen House Oshiva X (t)

1.AK 3.VK CK 3.BTK

Finca Dellie's Bonita Chiqua (t)

2.AK

Dancimera's Amazing Grace (t)

2.AK

Questenberg Ladybird (t)

1.AK

Sabako's Eicki (t)

2.AK

St.Druon's Belle Bijou

2.CHK CK

Finca Dellie's Bonnie Busy Bee (t)

1.CHK CK 4.BTK

Ter-Abyrex Ockmonik Orkan (t)

3.CHK CK

Kringla Heimsins Regin (t)

1.AK 1.VET HP

Malinois

8 + 5 - Dommer: Desschans, E

Kristoffer Robin O Av Nangijala (m)

1.AUK 1.AUKK HP 3.VK

Smeagol K Av Nangijala (m)

2.AK

Ultrasaurus J Av Nangijala (m)

2.AK

Rambo-Meta V D Oudenakker

1.AK 1.VK CERT 1.BHK BIR

Wjsq-94 Xilly's Meta-Marocco

1.AK 2.VK CK 3.BHK

Zagal's Izo (m)

2.CHK

Grim A Av Nangijala (m)

1.CHK CK 2.BHK

Zagal's Izo (m)

1.AK 1.VET HP

Lei-Anns Noja (m)

2.AUK

A-Rigo-Berta (m)

2.AK

Amor (m)

2.AK

Xilly's Nocturno

1.AK 1.VK CERT 1.BTK BIM

Xilly's High Explosive

1.AK 2.VK CK 3.BTK

Laekenois

3 + 2 - Dommer: Collin, Mme M

Fakaiser's Harley D'hautain (l)

1.AUK 1.AUKK HP 1.VK CERT 1.BHK BIM

Fakaiser's Dur De D'marve (l)

1.AK 2.VK CK 2.BHK

Laeken Huset's Anti Fiasko (l)

1.AK 3.VK CK 3.BHK

Fakaiser's Hacy De Hexagone (l)

1.AUK 1.AUKK HP 2.VK CK 2.BTK

Mitzi (l)

1.AK 1.VK CERT 1.BTK BIR