Resultat 1995 Juni

Resultater 1995

Norsk Belgisk Fårehundklubb, Morokulien 18/06-1995

Dommer: Desschans, E - Laekenois, Groenendael

Dommer: Van Deyil, W - Malinois, Tervueren

Groenendael

27 + 26

Belgarkojan's Spencer Tracy

1.AUK 3.AUKK HP

Wirwelwinds Svarte Braavhoo

1.JK 3.JKK

Belgeroon's Aries Born To Win (g)

0.JK

Fakaiser's Expert De Ego (g)

1.JK 1.JKK HP 3.VK CK 4.BHK

Belgeroon's Aron Rex (g)

2.JK

Fakaiser's Enzo De Eminent (g)

1.JK 2.JKK

Belgeroon's Amigo (g)

2.JK

Belgeroon's Admiral De Nero (g)

2.JK

Eternity's Gilthanas

1.AUK 1.AUKK HP 4.VK CK 5.BHK

Ter-Abyrex Iroz (g)

2.AUK

Sheerena's Eddie (g)

2.AUK

Sheerena's Eros Even (g)

1.AUK 2.AUKK HP 5.VK CK

Aldebaran I Av Nangijala (g)

2.AUK

Black Hawkwind's Biko (g)

2.AUK

Hukanheimon Favorit

1.AK

Emmavourne Prize Guy

1.AK 2.VK CK 3.BHK

Germoth's Blachy Of Bitte

3.AK

Kukulkan C Av Nangijala (g)

2.AK

A-Te-Ell's Mr Jonny Boy

1.AK 6.VK CK

Hurry-Berry V't Belgisch Schoon (g)

1.AK 1.VK CERT 1.BHK BIM

Groebas Aristo

3.AK

Fakaiser's Bidje Du Bonnevie (g)

3.CHK

Chac Mool C Av Nangijala (g)

2.CHK

Sabako's Imre Sir Satan (g)

1.CHK CK 2.BHK

Zoronique's Cuddle Me

1.AK 1.VET HP

Emmabourne Free Spirit (g)

1.AK 2.VET HP

Ceres Gambler Of Zoronique (g)

1.AK 3.VET HP

Accra

2.JK

Fakaiser's Elena De Exquis (g)

1.JK 1.JKK HP 6.VK CK

Lann Moriona Candide

1.JK 2.JKK HP

Khatanga H Av Nangijala (g)

2.AUK

Zenith I Av Nangijala (g)

1.AUK 5.AUKK

Gomma

1.AUK 1.AUKK HP 4.VK CK

Nightrunner's Windy-Girl

1.AUK 2.AUKK HP

Sheerena's Exclusive Tanya (g)

1.AUK 4.AUKK

Sheerena's Elegant Emma (g)

1.AUK 3.AUKK HP

Nightrunner's Wicked-Bitch

2.AUK

Frida Fantastic (g)

2.AK

Djerbos Aquila

1.AK 3.VK CK 5.BTK

Germoth's Eliza Of Mita

2.AK

Fakaiser's Bichette Du La Belle (g)

1.AK

Emmabourne Proper Madam

2.AK

A-Te-Ell's Madame Datcha

1.AK 5.VK CK

Belgarkojan's Avalone (g)

1.AK 2.VK CK 3.BTK

Lesly V 't Belgisch Schoon (g)

1.AK 1.VK CERT 2.BTK

Talita (g)

1.AK

A-Te-Ell's Miss Vera

1.AK

Germoth's Evelina Of Mita

4.CHK

Fanny Favorite (g)

5.CHK

Sheerena's Dark Attraction (g)

3.CHK

Belgarkojan's Diana Ross

2.CHK CK 4.BTK

Black Hawkwind's Thayla (g)

6.CHK

Woodshine's Bonita (g)

1.CHK CK 1.BTK BIR

Tervueren

38 + 52

Citania's Chargon Wheeler (t)

1.JK 3.JKK

Camcriz Vasco Da Gama

1.JK 5.JKK

Bilgan-Joy Billy-Boy

2.JK

Hexen House Styxx

1.JK 2.JKK HP

Mahagonny's Kingpin

1.JK 1.JKK HP

Mahagonny's Jumpin Jack Flash

2.JK

Le Genereuse Cantona (t)

1.JK 4.JKK

Rainbows End's Xtravaganz(t)

2.JK

Xentric's Quest

2.JK

Citania's Chantin Wilderness (t)

2.JK

Jekaro's Duke Tarquin (t)

2.AUK

Citania's B'turbo X'trem (t)

1.AUK 4.AUKK

Rainbows End's Wargo Wonderboy (t)

1.AUK

Reveenka's Balder Spiritus (t)

2.AUK

Finca Dellie's Eager Fuego (t)

1.AUK 2.AUKK HP

Winnivics Bernhard-Bee

2.AUK

Eternuty's Huma Of Paladine

1.AUK 1.AUKK HP 5.VK CK

Finca Dellie's Fighting Zack (t)

2.AUK

Woodshine's Abrakadabra (t)

1.AUK 3.AUKK

Woodshine's Filiokus (t)

1.AUK 5.AUKK

Hexen House Orihm

1.AK 2.VK CK 2.BHK

Vestertorp's Zenta Janick

2.AK

Hexen House Merlin (t)

1.AK 1.VK CERT 1.BHK BIM

Vallgårdens Fix It Falcon

1.AK 4.VK CK 5.BHK

Eager De Condivicnum (t)

1.AK

Gatzils August Apollon

1.AK

Tiboz Figaro

2.AK

Fakaiser's Ajax De Acteur (t)

1.AK 3.VK CK 3.BHK

Alcacer Do Sal (t)

2.AK

Grizzly Du Parc De Pathyvel (t)

1.AK

Woodshine's Beau Samurai (t)

1.AK

Fakaiser's Akim Du Attack (t)

2.AK

Little Lamborghini Of Timberhall (t)

4.CHK

Xentrics Number One Of Cake (t)

1.CHK CK 4.BHK

Vestertorp's Zenta Jupiter

3.CHK

Rainbows End's Red Adair (t)

5.CHK

Oud-Sabbinge Kefren V Cashmir (t)

2.CHK

Roikie's Elleville Mira (t)

1.JK

Citania's Candance Wickie (t)

1.JK

Hexsen House Toiqii

1.JK 2.JKK HP

Apsolut Azara (t)

2.JK

Hund's Morska Tina Turner

2.JK

Vallgårdens Only The Lonely

1.JK 3.JKK HP

Mahagonny's Joy To The World

2.JK

Mahagonny's Kisses Of Fire

1.JK 4.JKK HP

Mahagonny's Kiss Me Kate (t)

1.JK

Joconde Du Bois Du Tot (t)

1.JK 1.JKK HP

Roikie's Emotional Raja (t)

2.JK

Woodshine's Rolls Royce Phantom (t)

1.JK 5.JKK HP

Woodshine's Rolls Royce Corniche (t)

1.JK

Arita Cherry Wine (t)

2.JK

Woodshine's Beau Fatal (t)

1.JK

Eternity's Hydra Of Belghara

1.AUK 2.AUKK HP

Bästdals Lattja

2.AUK

Gatzils Bouder Batseba

2.AUK

Gatzils Benoit Bona Eventus

2.AUK

Tromaros Farah Diba Mirabelle (t)

1.AUK 1.AUKK HP

Woodshine's Golden Lexy (t)

1.AUK 4.AUKK

Citania's Baby X'itan (t)

1.AUK 3.AUKK

Finca Dellie's Dalila De-De (t)

1.AUK 5.AUKK

Reveenka's Chivas Regal Royal Salut

2.AUK

Maya (t)

1.AK

Woodshine's Seniorita Pirahna (t)

2.AK

Roikie's Chinelli Bianca (t)

1.AK

Hexen House Morganah (t)

1.AK 1.VK CERT 1.BTK BIR

Osca Van De Hoge Laer (t)

1.AK 2.VK CK 2.BTK

Vallgårdens Call Me Cora (t)

1.AK 3.VK CK 3.BTK

Fannyhill's Kurage

1.AK

Mahagonny's Falling In Love

1.AK 4.VK

Wirwelwind's Tizzla-Roitro

1.AK

Gatzis Alloring Aphrodite

2.AK

Azona's Dancing Billow

2.AK

Reveenka's Gina Glipp (t)

2.AK

Woodshine's Mystery Maiden (t)

2.AK

Sibir's Segovia Sonja (t)

2.AK

Zagal's Raya (t)

1.AK

Tromaros Equina Easy (t)

2.AK

Vestertorp's Zukis-Izett (t)

2.AK

Sabako's Evita (t)

1.AK

Vestertorp's Gizella-Gloria (t)

1.AK

Reveenka's Saga Siljesdotter (t)

2.AK

Woodshine's Myrica Gale (t)

1.AK 5.VK

Ronja (t)

2.AK

Vallgården's Sundflower Of Rebel

2.AK

Dinnja (t)

2.CHK CK 5.BTK

Ter-Abyrex Cha-Cha-Cha (t)

1.CHK CK 4.BTK

Aila (t)

1.AK 1.VET HP

Rainbows End's Arox Arrester

1.AK 2.VET

Broccio Du Bois Du Tot (t)

1.AK 1.VET HP

Malinois

4 + 5

Vulcanodon J Av Nangijala (m)

2.AUK

Ultrasaurus J Av Nangijala (m)

1.AUK 1.AUKK

Grim A Av Nangijala (m)

1.CHK CK 1.BHK BIM

Orvar A Av Nangijala (m)

2.CHK CK 2.BHK

Pimpernell K Av Nangijala (m)

2.JK

Heksekråka D Av Nangijala

3.CHK CK 3.BTK

Magica B Av Nangijala (m)

2.CHK CK 2.BTK

Mishmar Chichen Itza (m)

1.CHK CK 1.BTK BIR

Mishmar Chichen Itza (m)

1.AK 1.VET CK

Laekenois

2 + 1

Fakaiser's Dur De D'marve (l)

1.JK 1.JKK

Laeken Huset's Anti Fiasko (l)

0.JK

Fannyhill's Freya

1.CHK CK 1.BTK BIR