Resultat 1998

Resultater 1998

Norsk Belgisk Fårehund Klubb, Askim 15/08-1998

Groenendael

32 + 31 - Dommer: Deijl, Wilhemine Van

Breakpoint's Armani Of Gamma

1.JK 2.JKK

Black Hawkwind's Othello (g)

1.JK 1.JKK HP

Black Hawkwind's Ottawa (g)

2.JK

Black Hawkwind's Olrick (g)

2.JK

Cirrocumulus Æ Av Nangijala (g)

2.JK

Balder-A (g)

2.JK

Pegasus Y Av Nangijala (g)

2.JK

Fakaiser's Otage D' Orbite (g)

1.AUK 3.AUKK

Fakaiser's Orkan D' Ogre (g)

2.AUK

Sheerena's Hutch Heartbreaker (g)

1.AUK 1.AUKK

Woodshine's Odin O' Flores (g)

2.AUK

Black Hawkwind's Leon (g)

1.AUK 2.AUKK

Fakaiser's Nicor D' Noble (g)

1.AK

Fakaiser's Nowak D' Nuit (g)

1.AK 2.VK CK 5.BHK

Fakaiser's Neron D' Noir (g)

2.AK

Black Stayer's Amigo (g)

0.AK

Fakaiser's Lopez D' Lynx

1.AK

Sabako's Ø-Talin (g)

1.AK

Fakaiser's Janus De Jouter (g)

1.AK 3.VK CK

Fakaiser's Izmir De Invincible (g)

1.AK

Black Master's Grand Gale

1.AK 5.VK

Foxhuset's Arco (g)

2.AK

Canis Kalis Archimedes (g)

3.AK

Emmavourne Prize Guy

1.AK 1.VK CERT 2.BHK

A-Te-Ell's Monsieur Baron (g)

1.AK 4.VK CK 4.BHK

Vanistica Equinox (g)

4.CHK

Rainbows End's Cowboy Falco (g)

2.CHK CK 3.BHK

Fakaiser's Emir De Enrage (g)

1.CHK CK 1.BHK BIR

Belgeroon's Admiral De Nero (g)

6.CHK

Canis Kalis Atlas (g)

3.CHK

Hurricane Du Pont De La Garonne (g)

5.CHK

Sheerena's Charlie Champ (g)

1.AK 1.VET HP

Breakpoint's Alina Of Gamma

2.JK

Kråkeslottet's Aglaia I I I (g)

2.JK

Kråkeslottet's Thalia I I I (g)

1.JK 4.JKK

Black Hawkwind's Okey Break-Point(g)

1.JK 1.JKK HP 2.VK CK 2.BTK

Black Hawkwind's Onatop (g)

1.JK 2.JKK HP 4.VK CK 4.BTK

Yggdrasil-A (g)

2.JK

Emmabourne Bright Spark

2.JK

Blackraven's Modesty Blaise

2.JK

Valtelina Van De Hoge Laer (g)

1.JK 3.JKK

Chameleon Y Av Nangijala (g)

2.JK

Phoenix Y Av Nangijala (g)

2.JK

Hydra Y Av Nangijala (g)

2.JK

Fakaiser's Odessa D' Opale (g)

2.AUK

Fakaiser's Odena D' Ogresse (g)

2.AUK

Sheerena's Herlige Hilka (g)

1.AUK 2.AUKK

Mona Du Crepuscule Des Loups (g)

1.AUK 1.AUKK HP 3.VK CK

Sheerena's Gorgeous Me (g)

1.AK

Sabako's Ø-Joy (g)

2.AK

Scorpius L Av Nangijala (g)

1.AK

Gomma

1.AK 5.VK

Djerbos Aquila

1.AK

A-Te-Ell's Madame Datcha

1.AK

Emmabourne Omen

1.AK 1.VK CERT 1.BTK BIM

Vanistica Crazy Dancer (g)

2.CHK CK 5.BTK

Sheerena's Alissa (g)

3.CHK

Emmabourne Sweet Sensation (g)

1.CHK CK 3.BTK

Black Hawkwind's Mosambique (g)

1.AK 3.VET

Sheerena's Alissa (g)

1.AK 2.VET

Emmabourne Sweet Sensation (g)

1.AK 1.VET CK

Agil Mischa(g)

1.AK

Black Hawkwind's Gita (g)

4.CHK

Tervueren

46 + 30 - Dommer: Pollet, Agnes /

Griol, Michel

Chevy's Bonaparte (t)

1.JK

Chevy's Begging For Beefeater (t)

1.JK

Hexen House Boromir (t)

1.JK 1.JKK HP 5.VK CK

Jekaro's Jesse Timur (t)

2.JK

Jekaro's Janos Texas (t)

1.JK 4.JKK

Jekaro's Jesse Teramo (t)

2.JK

Noris Du Bois Du Tot (t)

1.JK 2.JKK HP 2.VK CK 5.BHK

Chatojo's Can O' Red Kiowa (t)

1.JK

Top Terv's Cold As Ice (t)

1.JK 5.JKK

Woodshine's Faust Fatal

1.JK

Woodshine's Fuego Fatal

1.JK 3.JKK HP 4.VK CK

Tan Ghil Nero (t)

2.JK

Thinice Pajazzo (t)

1.AUK 3.AUKK HP

Nohr Du Perigord Vert

1.AUK 1.AUKK HP 1.VK CERT 1.BHK BIM

Fakaiser's Pavel D' Peron (t)

1.AUK 2.AUKK HP

Kiefer-Dylan V D Lamar (t)

2.AUK

Vestertorp's Kat Uranus (t)

1.AUK 4.AUKK

Terrock's Be Ware Beethoven (t)

2.AK

Fakaiser's Millo D' Majeur (t)

1.AK

Woodshine's Golden Midas (t)

1.AK

Hexen House Xcahm

1.AK 3.VK CK

Vestertorp's Oshiv Quinto (t)

1.AK

Tromaros Harley Hurricane (t)

1.AK

Zitybussiness Denon Za'dalital (t)

1.AK

Kunta Kinte (t)

1.AK

Tempelton (t)

1.AK

Silje Charming Dossin (t)

1.AK

Tromaros Genuine Grimm (t)

1.AK

Ockmonix El-Chanco (t)

1.AK

Vestertorp's Belgique Opaco (t)

1.AK

Jekaro's Griffin T' Chips (t)

1.AK

Mahagonny's Kingpin

1.AK

Rainbows End's Xentric Winner(t)

2.AK

Jekaro's Fyrst Timo (t)

2.AK

Woodshine's Abrakadabra (t)

1.AK

Jekaro's I' Leffe Tessaro (t)

1.AK

Akeron Of Sundown Dancers (t)

6.CHK CK

Fakaiser's Ajax De Acteur (t)

1.CHK CK 2.BHK

Fakaiser's Ico De Ironique (t)

5.CHK CK

Vestertorp's Belgique Naroche (t)

6.CHK CK

Finca Dellie's Eager Fuego (t)

3.CHK CK 4.BHK

Hexen House Orihm

2.CHK CK 3.BHK

Woodshine's Beau Samurai (t)

4.CHK CK

Woodshine's Monty Python (t)

6.CHK CK

Woodshine's Monty Python (t)

1.AK 1.VET CK

Woodshine's Uncas Roinick (t)

1.AK 2.VET HP

Chevy's Belive In Me (t)

2.JK

Chevy's Betty Boop (t)

2.JK

Top Terv's Calamity Jane (t)

1.JK 1.JKK

Villemo Tili Tiril (t)

2.JK

Fakaiser's Penita D' Pastille (t)

1.AUK 3.AUKK

Terrock's Celine Claudette (t)

2.AUK

Zagal's Bianca (t)

2.AUK

Newstory Exa

2.AUK

Rainbows End's Know How

1.AUK 2.AUKK

Zitybussiness Infame Shecat (t)

2.AUK

Vestertorp's Mont Tulsa (t)

1.AUK 1.AUKK HP 3.VK

Terrock's Belleville Beatrice (t)

1.AK

Citania's Fante Tyra (t)

1.AK

Anuba Beaumonte (t)

1.AK 4.VK

Isabell Dame Av Vikholmen (t)

1.AK

Fakaiser's Keema D' Kharite (t)

1.AK

Fakaiser's Kiwee D' Khollier (t)

1.AK 1.VK CERT 1.BTK BIR

Vestertorp's Oshiv Petruschka (t)

1.AK

Hexen House Uriane (t)

1.AK 5.VK

Gracie Grevinne Av Vikholmen (t)

1.AK

Woodshine's Beau Fatal (t)

1.AK

Joconde Du Bois Du Tot (t)

1.AK 2.VK CK 2.BTK

Tina

1.AK

Fakaiser's Kelly D' Khanelle (t)

3.CHK CK 5.BTK

Fakaiser's Ginnie De Gracieux (t)

1.CHK CK 3.BTK

Vestertorp's Rebel Montilla (t)

2.CHK CK 4.BTK

Vestertorp's Giggi-Gabrina (t)

1.AK 2.VET HP

Kringla Heimsins Regin (t)

1.AK 1.VET HP

Fresvikbygda's Afrodite (t)

1.AK

Reveenka's Simba Swing (t)

1.AK

Malinois

5 + 2 - Dommer: Griol, Michel

Xilly's Rafel

1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 2.BHK

Orvar A Av Nangijala (m)

2.CHK CK 3.BHK

Grim A Av Nangijala (m)

1.CHK CK 1.BHK BIR

Orvar A Av Nangijala (m)

1.AK 2.VET CK

Belgross Saga

3.JK

Queen Quemada Av Trustenberg (m)

2.AUK