Gjennomførte Karaktertest

Mentaltester

Har din belger bestått Karaktertest?

Send inn kopi av resultat-skjemaet til

Randi Asper

Asper Gård

2040 Kløfta

eller en scannet kopi (om den er god) til e-post

 

Belgere med bestått Karaktertest (K-test)

Birgjit Lien Av Staalhjerte (m)

Rune Mattsson

Brakeless Angina Pectoris (m)

Torhild Hanssen

NUCH NV-04-05-06 NORDV-06 Brumlebassens Bonaparte

Camilla Kvernberg

NUCH Chac Mool’s Sundown Dancer (g)

Tone L Rognstad

NUCH RH Chevy`s Harvilde (t)

Ann-Merethe Rønning

Donatrix Wildah (g)

Ada Elin Ekeland og Jannike Nordanger

Elko van Joefarm (m)

Odd Jøran Eide

Eternity's Xoran (g)

Else Johansen

Fakaiser's Lutton (g)

Lisbeth Annie Endresen

Heierås Fancy (t)

Erik og Berit Schmidt

Hexen House Narahn (g)

Ada Elin Ekeland

Fakaiser`s Eroh (t)

Geir A Rommen

NUCH NLCH NV-06 Fakaiser`s Exit (g)

Hege Johnsen

Fakaiser’s Kalvin (t)

Gro Marit Vaag

NUCH Fakaiser’s Yorry D’Yavo (t)

Ada Elin Ekeland

Gustav Klimt At av Nangijala (g)

Lillian Eid

AD Heierås Aicko (t)

Marit Opheim

Heierås Camaro (t)

Ida M S Nerland

Hexen House Loduhr (t)

Roy og Siv Revheim

ImageCopy Active Carousel (t)

Veronika Vikan

ImageCopy Active Charme (t)

Berit Sollie

ImageCopy Mystic Amelia

Anne Grete Larsen

N DK UCH Kitou De La Ferme Farouche(g)

Tone Borge

NUCH Mademosielle Mikane av Vikholmen (g)

Jannike S Nordanger

Mallekraft's Brenda the Brakeless (m)

Torhild Hanssen

Nadjarah's Beaulieu Priscilla (g)

Vigdis Johannessen

Nanduhria's Galadriel (g)

Riis, Odd Christian

Nanduhria's Hasufel (g)

Olsen Veronica Og Vinje Kristine B

Nuch Neo (g)

Jannike Nordanger/Ada Ekeland

Obsession Sweet Made av Vikholmen (g)

Ada Elin Ekeland

Ockmonix Maestro Grieg (t)

Solveig Fløde

NUCH Rainbows End's Amy (g)

Eli og Helge Jacobsen

Ram Reuven av Vikholmen(g)

Jannike S Nordanger og Karl Hartvik

Ruby River’s Atilla (m)

Ida Nerland

Shirocky`s Damenes Drøm (t)

Tone Rasmussen og Tom Stangeland

Shirocky's Deilige Dagdrøm (t)

Mariann Henriksen

Shirocky's Embla (m)

Roy og Siv Revheim

Int Nord NSDK UCH BH Tikkabi's Hindi (t)

Tanja Hulsund

NordV-06 NordJv-06 Vajert Ricky (l)

Ida Nerland

V-Aroma Fravita Fanta (t)

Tone Rasmussen og Tom Stangeland

V-Lobo Vita Føyn (t)

Åse Åkerøy

Woodshine's Geronimo (t)

Svein Erik Haraldsen

Woodshine’s Kamos

Eli Jacobsen

N DK UCH Woodshine's Luna (g)

Jannike S. Nordanger

BH Woodshine’s Moonwalker Felix(t)

Torill Ingebretsen